Sineklik

Sineklik

Bahar ilk güneş ışınlarıyla birlikte gelir gelmez diğer ruhlar da uyanır. Sineklik bulunmayan pencerelerden sivrisinekler, sivrisinekler, sinekler ve diğer haşarat, yiyecek aramak için odalara girmeyi sever. Pencere veya kapı açıksa, zararlılar daireye engelsiz girebilir. Hepsi bu kadar değil, arkalarında sinek pisliği bırakıyorlar, deriye yerleşiyorlar ve son sinirimizi bozuyorlar. Peki haşerelerin daireye veya eve girmesini önlemek için neler yapılabilir?

Böcekleri kovmanın farklı yolları

Sineklik ile böcekleri uzaklaştırma imkanınız var. Bu da kısa bir süre için işe yarar ama bir süre sonra haşereler geri gelir. Böcek spreyleri onları sefil bir şekilde öldürür ve toksik kimyasallar içerir. İnsanlar veya evcil hayvanlar için bile. Sonuç olarak, bu tür böcek kovucu tavsiye edilmez. Günümüzde soket için böcek koruması vardır. Ancak bu nedenle tüm böcekler daireden uzak durmaz. Son yararlı alternatiftir. Pencereler, kapılar için mevcuttur ve ölçüye göre yapılır.

sineklik

Sineklik Modelleri Nelerdir?

Sineklik takmanın en kolay ve en ucuz yolu, sinekliğin yapıştığı kendinden yapışkanlı bir mıknatıslı sineklik kullanmaktır. Sinekliğin birkaç kez çıkarılması ona zarar verebilir ve kullanılamaz hale getirebilir. Farklı boyutlarda mevcuttur ve hem pencerelere hem de kapılara uyar. Menteşeli sineklik ise doğrudan pencere çerçevesine bağlanmasıdır. Bu yüzden ekonomik modellerdendir.

Pileli sineklik pencere ve kapılar için ergonomik olarak optimize edilmiş bir işletim rayı ile çok kolay bir şekilde çalıştırılabilir. Sinekliğin neredeyse hiçbir mekanizması görülemeyecek şekilde bir akordiyon gibidir. Bu sebeple akordeon sineklik olarak da bilinir. Tüm uçan ve emekleyen haşerelere karşı optimum koruma sağlar.

Sürgülü sineklik daha geniş kapı veya pencere cephelerinin sızdırmaz hale getirilmesi ve böceklere karşı korunması gerektiğinde çok pratiktir. İki kanatlı sürgülü çerçeve ile 400 cm genişliğe kadar kapı ve pencere cephelerini güvenilir bir sistem ile donatıyoruz. Balkon kapısında da çok kullanılmaktadır. Bilyeli yataklı tekerleklerle monte edilen kayar çerçeveler, üst kısımdaki gizli bir profil tarafından güvenli bir şekilde yönlendirilen zemin rayları üzerinde sorunsuz ve sessiz çalışır. Sinekliğin tüm yüksekliği boyunca kesintisiz bir gidon, kolay kullanım sağlar.

kapı sinekliği
balkon sinekliği

Pencere Sineklik

Pencere sinekliği, evdeki özel müşteriler için olduğu kadar çok sayıda çalışma alanına sahip ticari müşteriler için de uygundur. Biz PCT ekibi olarak her türlü pencereler için özel yapım ve bu hizmet konusunda uzmanınız ve her türlü ürünle yanınızdayız. Uzun yıllara dayanan uzmanlığımız ve belirgin müşteri odaklılığımız. Önde gelen sineklik üreticisi olarak ürünlerimiz için yüksek kalite standartlarına sahibiz.

Pencereler için yüksek kaliteli, hava koşullarına ve fırtınaya dayanıklı malzemelerden üretiyoruz. Üretim tesisimizde kendi üretimimizden emsalsiz bir hızlı teslimat sunuyoruz. Başkalarının birkaç haftaya ihtiyacı olduğunda, bireysel isteklerinizi sadece birkaç gün içinde gerçekleştiriyoruz, Böylece istediğiniz sinekliği hızlıca elde edebilirsiniz.

Özellikle plise sineklik çok popülerdir, ancak ürün yelpazemizde menteşeli ve stor çeşitler de bulunmaktadır. Pencere için ürünlerimiz ile geceleri rahat bir vicdanla ve istenmeyen böceklerden endişe duymadan uyuyabilir veya gün boyunca yaşam alanınızı rahat bir şekilde havalandırabilirsiniz. Geniş pencere ürün yelpazemize göz atın ve kendinize ilham verin!

sineklik fiyatlari
pencere sineklik

Kapı Sinekliği

Yaz aylarında evinize can sıkıcı böcekler girmeden balkon veya teras kapısını açık bırakabilmek ister misiniz? O zaman kapı sinekliği tam size göre! Kapılar için ürünlerimizde, her türlü kapı için yüksek kaliteli böcek koruma çözümleri sunuyoruz. Üretimimizin 20 yılı aşkın uzmanlığı, mükemmel kalite ve herkesi ikna edecek kesin bir uyum ile sonuçlanıyor.

PCT ekibi üretimimiz ayrıca birinci sınıf aydınlatma üretimi de sunmaktadır. Başkalarının istediğiniz profil için birkaç haftaya ihtiyacı olduğunda biz 1-2 gün içinde üretiyoruz! Müşteri memnuniyeti her zaman birinci önceliktir.

Size tavsiyede bulunalım! Evinizde amacına en uygun ürünü tam olarak seçebilmeniz için ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorunuz olursa yanınızdayız. Arı, sinek veya sivrisineklerden rahatsız mısınız? Kapılar için çeşitlerimiz böcekleri binanızdan güvenilir bir şekilde uzak tutar! Tereddüt etmeyin ve bizimle iletişime geçin!

Sineklik Fiyatları

Pencereler, teras pencereleri, kapılar veya balkon kapıları için standart boyutlarda olsun, ölçüye göre ve ayrıca daha küçük bütçe için yapılmış olsun. Gördüğünüz gibi, sizin için doğru ürün çeşitliliğine sahibiz. Kendinize ve ailenize sessiz geceler ve hoş bir oda iklimi sağlayın. Öyleyse bugün hedefiniz en uygun sineklik fiyatları ile satın alın.

Bir uzmandan profesyonel tavsiye alacaksınız ve çeşitli çerçeve renkleri (beyaz, alüminyum, antrasit, kahverengi), ölçüler ve model seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Sineklik fiyatları belirlenirken bu unsurlar göz önüne alınmaktadır. Hemen arayıp size uygun sinekliği satın alın!

Bir başka hizmetimiz olan cam balkon tamiri sayfamızı ziyaret edip detaylı bilgi edinebilirsiniz.